نماینده مردم پاسارگاد در مجلس خبر داد گازرسانی به روستاهای پاسارگاد تا پایان امسال

نماینده مردم پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان سال روستایی بدون گاز در پاسارگاد وجود نداشته باشد.
نسخه چاپی  ١٣٩٣/٠٢/١٦ -  ٢١:٤

 

محمدمهدی برومندی در حاشیه اجرای طرح عملیاتی پروژه گازرسانی به شهرک وحدت و روستاهای همجوار آن واقع در دهستان سرپنیران بخش مرکزی پاسارگاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار داشت: خط انتقال و توزیع پروژه گازرسانی به شهرک وحدت و پنج روستای همجوار آن 20 کیلومتر است که با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه امیدوار هستیم تا قبل از رسیدن فصل سرما این پروژه را به نتیجه نهایی برسانیم افزود: در شهرستان پاسارگاد روستاهای دیگری فاقد گاز هستند مانند مجموعه قوام آباد که البته مطالعه و طراحی آن انجام شده است.

برومندی تصریح کرد: به دلیل اینکه دو نوع طراحی برای مجموعه قوام‌آباد صورت گرفته است باید بهترین طرح در مورد این مجموعه انتخاب و اجرایی شود و به زودی مراحل انتخاب پیمانکار آن نیز انجام می‌شود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس بیان داشت: امیدوار هستیم بتوانیم گازرسانی به مجموعه قوام‌آباد را شروع کنیم چراکه با توجه به سردسیر بودن شهرستان پاسارگاد یکی از نیازهای اساسی مردم این روستاها همین است.

برومندی اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال روستایی بدون گاز در پاسارگاد وجود نداشته باشد.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس مهدی برومندی می باشد. طراحی سایت توسط شرکت فناوری اطلاعات عصر پویا